Volné pracovní pozice

 Nabízíme perspektivní zaměstnání v moderním zařízení s dlouhodobou tradicí. Podívejte se na přehled aktuálně volných pracovních míst.
 

Objevte pracovní příležitosti

Staňte se součástí týmu odborníku zbrusu nového Léčebně-rehabilitačního pavilonu a přivítejte první pacienty s námi! Čeká na vás to nejmodernější vybavení a komfortní pracovní prostředí. Pro zajištění provozu potřebujeme obsadit více než 40 nově vzniklých pracovních pozic. Hledáme nové kolegy z oboru zdravotnictví, ale i zaměstnance do provozu. Otevíráme v lednu 2024. Kontaktujte nás již nyní.

Přehled aktuálně volných pozic:

Lékař/ka

Do Rehabilitačního ústavu Bělohrad přijmeme lékaře/lékařku na hlavní pracovní poměr.

Všeobecná sestra

Přemýšlíte nad změnou? Vyměňte nemocniční ruch za klidné a moderní prostředí Rehabilitačního ústavu Bělohrad, kde pomáháme klientům cítit se lépe.

Fyzioterapeut/ka

Hledáte práci, kde budete mít možnost uplatňovat nové postupy? Chcete se dál vzdělávat a pracovat s nejmodernějšímí přístroji v oblasti neurorehabilitace? Přidejte se k nám do týmu.

Ergoterapeut/ka

Do týmu přijmeme člověka se zaměřením na ergoterapii, který podpoří naše úsilí zlepšit kvalitu života klientům, kteří se musí v důsledku životního neštěstí či úrazu vypořádat s tělesným postižením.

Klinický psycholog

Práce psychologa v našem rehabilitačním ústavu spočívá zejména v činnosti diagnostické, psychoterapeutické a rehabilitační. Hlavním úkolem je zajištění péče o dospělé pacienty.

Sanitář/ka

Hledáme spolehlivé kolegy, kteří budou ochotni pomoci pacientům s omezenou soběstačností a poskytnout jim potřebnou péči a podporu.

Provozní personál

Přehled aktuálně volných pracovních pozic naleznete na webu www.belohrad.cz/kariera.


Nevybrali jste si žádnou z nabízených pozic?

Nebo využijte e-mail kariera@rubelohrad.cz nebo tel. 720 967 572