Volné pracovní pozice

 Nabízíme perspektivní zaměstnání v moderním zařízení s dlouhodobou tradicí. Podívejte se na přehled aktuálně volných pracovních míst.
 

Objevte pracovní příležitosti

V lednu 2024 jsme otevřeli zbrusu nový léčebně rehabilitační pavilon. Staňte se součátí týmu odborníků. Čeká na vás to nejmodernější vybavení a komfortní pracovní prostředí. Hledáme nové kolegy z oboru zdravotnictví, ale i zaměstnance do provozu. 

Přehled aktuálně volných pozic:

Všeobecná sestra

Přemýšlíte nad změnou? Vyměňte nemocniční ruch za klidné a moderní prostředí Centra komplexní rehabilitace, kde pomáháme klientům cítit se lépe.

Fyzioterapeut/ka

Hledáte práci, kde budete mít možnost uplatňovat nové postupy? Chcete se dál vzdělávat a pracovat s nejmodernějšímí přístroji v oblasti neurorehabilitace? Přidejte se k nám do týmu.

Ergoterapeut/ka

Do týmu přijmeme člověka se zaměřením na ergoterapii, který podpoří naše úsilí zlepšit kvalitu života klientům, kteří se musí v důsledku životního neštěstí či úrazu vypořádat s tělesným postižením.

Nutriční terapeut/ka

Správná výživa je nedílnou součástí léčby. Pomáhejte klientům ukázat správnou cestu ke zdravému životnímu stylu pomocí individuálně přizpůsobených stravovacích plánů a osvěty o výživě.

Sanitář/ošetřovatel

Hledáme spolehlivé kolegy, kteří budou ochotni pomoci pacientům s omezenou soběstačností a poskytnout jim potřebnou péči a podporu.

Lékař

Do Centra komplexní rehabilitace se specializací na neurorehabilitaci přijmeme lékaře na hlavní pracovní poměr.

Klinický psycholog

Práce psychologa v našem rehabilitačním ústavu spočívá zejména v činnosti diagnostické, psychoterapeutické a rehabilitační. Hlavním úkolem je zajištění péče o dospělé pacienty.

Provozní personál

Přehled aktuálně volných pracovních pozic naleznete na webu www.belohrad.cz/kariera.


„Mým posláním je pomáhat.“

"Dobrý den, jsem Marianna Čopáková, primářka v Lázních Bělohrad a.s. Mým posláním je pomáhat pacientům dosáhnout lepšího zdravotního stavu a najít kořeny jejich obtíží. Vidím rehabilitaci jako komplexní obor, který se prolíná s různými lékařskými disciplínami, jako jsou neurologie, ortopedie, gynekologie a psychosomatika. Během vyšetření se snažím pacientům vysvětlit podstatu jejich onemocnění a motivovat je k aktivní spolupráci. Spolupráce s terapeuty a sestrami je pro mě klíčová, a proto hledám kolegy, kteří mají schopnost komunikovat, organizovat a jsou ochotní se neustále vzdělávat. Přidejte se do našeho týmu."

MUDr. Marianna Čopáková
Primář


Nevybrali jste si žádnou z nabízených pozic?

Nebo využijte e-mail kariera@rubelohrad.cz nebo tel. 720 967 572