PROJEKTY

Naše společnost je partnerem odborných zdravotnických projektů, které jsou součástí firemní strategie. Naším cílem je poskytování té nejmodernější zdravotnické péče, a proto se účastníme odborných konferencí, školení a projektů.

Na čem jsme se podíleli/podílíme

Telemedicínské řešení – Homebalance

Spolupracujeme s 1. lékařskou fakultou Univerzity Karlovy a Českého vysokého učení technického v Praze. Tento projekt podporujeme od 2021 do roku 2023.
Více informací: HomeBalance s.r.o. | Technologie pro telerehabilitaci | Domovská stránka | Česko

Konference ARTAK

Naše společnost je jedním z partnerů
TŘETÍ ČESKÉ TELE-NEUROREHABILITAČNÍ KONFERENCE, která se koná 3. 11. 2022. Hlavním pořadatelem je Česká asociace robotiky, telemedicíny a kybernetiky.
 

Česká neurorehabilitační společnost  

V březnu 2023 u nás proběhne specializovaný kurz Polohování v neurorehabilitaci. Kurz je vhodný jak pro sestry, tak pro ostatní ošetřovatelský personál. Naučíte se, jak správně dělat postupy a přesuny s pacientem (pasivní, vedené semi-aktivní) nebo jak správně ergonomicky pracovat se svým tělem při těchto aktivitách.
Více informací: www.cnrs.cz/skoleni-cnrs

Mezioborové sympozium Lázně Bělohrad 2022

Již po deváté se u nás konalo mezioborové sympozium. Tentokrát v termínu od 6. do 7. 10. 2022. Hlavní pořadatel byl Nadační fond pro rozvoj neurochirurgie v Hradci Králové. Pro tento ročník vybral jako hlavní téma Neurotraumatologie.
Více informací: mpp-belohrad-2022-program.pdf (mppromotion.cz)